Ікони Пресв. Богородиці

"Православна сторінка"-  бібліотека християнина...

Запрошуємо Вас відвідати сайт - "Православна сторінка" . На сайті розміщені тексти Святого Писання, Житія Святих, Православний Молитвослов та багато інших матеріалів християнської тематики. "Православна сторінка" не містить новин політики, подій мирського життя, але виключно релігійну православну тематику. Також тут можна поспілкуватись на форумі тощо.  Щоб відкрити сайт - натисніть тут...

Запитання про Хрестини

Додати питання
хрестили двійню - взяли 2 пари - по одній для кожної дитини, мого чоловіка брали за хрещеного до дівчинки, але під час обряду батюшка чомусь дав тримати дівчинку іншому куму, а мій тримав один раз тільки хлопчика, а іншій парі дав тримати кумі і куму і хлопчика і дівчинку . і в свідоцтво записали чоловіка хресним до хлопчика, то дівчинці він не є хресний?
Чи можна мені відвідувати церкву,якщо непроведено обряд введення?
Добрий день! Підскажить будь-ласка ,що означае ,що при хрещені коли я тримала свічку,вона в мене погасла і коли Батюшка помазував мені кисточкою лоб,косточка зломалася.,і батюшка прихрещені перепутав моє ім"я? Це погана прикмета і що це все значить?
Ситуація наступна: Для хрещення двійні було запрошено 2 пари кумів. Мається на уваза, що кожна пара мала хрестити дві дитини. Та один із хлопців, який мав бути за хрещеного, в останню хвилину відмовився. В церкві, замість нього, став рідний батько діток (не знаю, чи було це відомо священику) і обряд все ж провели. Діткам скоро виповниться 2 роки. Виходить, що у них немає другого хрещеного батька. Тому, на цю почесну роль, запрошують мого чоловіка. Питання: 1. Чи можна так робити? 2. Чи треба, для цього, проводити якийсь спеціальний обряд в церкві? Чоловік хоче купити дітям подаруночки, та повести їх до церкви на Введення (ще не проводилося). Дякую!!!
Добрий день! Моя мама та його батько хрестили дитину. Чи можна нам зустрiчатись? Заздалегiдь дякую
Доброго дня! Чи можна нам з як хлопцем зустрiчатись, якщо моя мама i його батько хрестили дитину?
Доброго дня! Підскажіть,як бути, якщо дитині 3 роки а мама до цього часу не зробила вводини??
Доброго дня! Сажіть будь ласка, чи може хрестити нашого синочка дівчина у якої був викидень?
чи можуть куми жити разом,при обставинах:до хрещення дитини ми не знайомі були,на хрещені познайомилися.Чи можна нам зустрічатися??
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна проводити хрещення дитини (чи вже дорослої людини) вдруге?
powered by smfaq

Житія Святих

Парафії Обухівщини

1. м. Обухів

2. м. Українка

3. смт. Козин

4. с. Германівка

5. с. Семенівка

6. с. Перше Травня

7. с. Григорівка

8. с. Гусачівка

9. с.Старі та Нові Безрадичі

Тим, хто готується до Шлюбу

Тим,хто готується до Шлюбу

Православний молитовник

Щоб читати - натисніть тут

Короткі відомості про храми та парафії Обухівщини

В Обухівському благочинні Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату на даний час є дванадцять типових храмів, шість каплиць, діє вісімнадцять парафій. Будується чотири храми в селах: Нові Безрадичі, Таценки, Витачів, Халеп’я. Планується будівництво Спаського собору в самому Обухові по вул. Миру 12-а (на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці)...  Читати більше...

Статистика

Перегляди статей
254283