Ікони Пресв. Богородиці

"Православна сторінка"-  бібліотека християнина...

Запрошуємо Вас відвідати сайт - "Православна сторінка" . На сайті розміщені тексти Святого Писання, Житія Святих, Православний Молитвослов та багато інших матеріалів християнської тематики. "Православна сторінка" не містить новин політики, подій мирського життя, але виключно релігійну православну тематику. Також тут можна поспілкуватись на форумі тощо.  Щоб відкрити сайт - натисніть тут...

про шлюб запитання

Додати питання
Скажіть будь-ласка! Мій чоловік розвівся з першою дружиною, але вони не розвінчувались. Це обов"язково робити? І чи зможемо ми повінчатись?
Слава Ісусу Христу! в мене непроста ситуація. у мене є троюрідний брат з яким я до 2015 року тісно неспілкувалася,тобто дружніх і родинних стосунків у нас небуло. тільки от минулого року ми домовилися про зустріч. після зустрічі ми зрозуміли що у нас є почуття як у хлопця до дівчини. тому хочу запитати чи можна нам планувати спільне майбутнє і чи дадуть нам шлюб? дякую.
Прошу сказати чи потрібно брати дозвіл на церковний шлюб,якщо він у нас з чоловіком перший. В нього була жінка, з якою він був розписаний,але не вінчались. Розлучились через те,що він пішов на службу, а його дружина зрадила і завагітніла від іншого. Я також була розписана ( не вінчались),але також не склалось через пияцтво, дебоші колишнього чоловіка,розлучились. Після розлучення познайомилась з уже теперішнім чоловіком, розписались. Хочемо взяти шлюб,бо хочемо дітей і шоб вони родились в шлюбі церковному. Хочемо отримати благословення від Бога. Чи потрібні нам якісь дозвола на шлюб якщо він у кожного з нас перший і ми вже по закону сім'я.
Доброго дня скажіть будь-ласка чи можна вінчаться в церкві і костелі.Бо я православний а дівчина католичка.Якщо ні то де краще вінчаться де мене хрестили чи де христили мою дівчину.Дякую
Доброго здлров"я! Підкажіть будь ласка, кому молитися чоловіку якщо зовсім не складаються стосунки з жінками ? Хочу створити свою сім"ю, але в цьому плані зовсім не щастить. Щоб ви мені порадили в такій ситуації?
Скажіть будь-ласка!Я розлучилась з чоловіком,через 2 роки він помер.Я православна а він був католик,брали шлюб в костьолі.Потрібно розвінчатися?
Dobrogo dnia,pidskagit bydlaska, mu z chiolovikom julu razom v grajdanskomy wliybi 4 roku i y nas rodulasia donechka ,pislia narodjenia dutunu vin pochiav bytu ta izminiatu i mu roziwlusia ,zaraz y mene dryga liyduna z iakoiy mu bu xotilu povinchiatusia mogluvo ze?z perwum mu neodrygeni i ne vinchiani ale ie dutuna,mu zmojemo povinchatus z teperuwnim chiolovikom navit iakwchio dutuna ne iogo?
Доброго дня! ми з чоловіком не живемо вже більше року , бо я від нього пішла, оскільки сильно бив (навіть вагітною) і принижував при маленькій дитині, любить випити, постійно бреше... ми повінчені, але я хочу з ним розлучитись (в РАГСІ), бо жити з ним не можу і боюсь...якщо я вийду вдруге заміж прицьому будучи повінченою з першим чоловіком, чи буде це великим гріхом??бо в процедуру розвінчання не вірю взагалі...підкажіть як бути?
Скажіть, будь ласка, чи можна спати жінці під образами після розлучення? ( під цими образами, звичайно, вінчалися) І як бути далі? Дякую!
Підкажіть будь ласка , мені уже 29 років , а я ще не вийшла заміж
Скажіть, будь ласка, які вінчальні ікони обрати. Адже їх таке велике різномаїття. Прочитала, що нареченій краще обрати ікону Казанської Божої Матері, а нареченому - образ Рятівника або ж Спаса. Якщо це дійсно так, то чому саме ці, і як їх не переплутати з іншими. Заздалегідь вдячна.
Я розлучена 3 роки.Особисте життя не складається.Десь далеко в душі люблю чоловіка,але бачу його безнадійність..В мене був хлопець,видно що віруючий,зустрічались 2,5 роки після розлучення,хоч і бачив що маю дитину, але нічого не пропонував.Хочу гарну сі'ю,як бути?
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи може дівчина, яка планує вінчатися йти на сповідь у критичні дні і чи вінчає Церква жінок в такі дні. Дякую!
Добрий день. Підкажіть будь-ласка, ми давно розійшлися, але по церковному, ми не розлучилися. Чоловік колишній говорив, що зробить все , щоб розлучитися, піде і розлучиться. Свідоцтво про одруження у нього, чи можна якось дізнатися чи ми вже розвінчані, мова йде про Києво- Печерську Лавру, якщо ми не розвінчані , то можливо тому не складається особисте життя. Я приходила в Лавру, мені отець сказав, якщо ми розвелися в рагсі, і людина мені не потрібна, то голову не потрібно забивати.
Підкажіть що робити. Я повінчана із своїм чоловіком,але мені сказали, що він не моя доля і з ним мені буде життя погане і коротне, до того ж мої батьки проти чоловіка. А чоловік любить погуляти, випити, до нас з дитиною ставиться погано, але тепер каже, що зміниться, що він все зрозумів і дуже нас любить. Не знаю як бути, я не хочу руйнувати сім’ю, але дуже хвилююся і за життя дитини, бо сказали, що і з нею щось може статися, до того ж боюся іти проти волі батьків, які чоловіка ненавидять. Що робити?
підскажіть,будь ласка,чи є таке поняття як "розвінчуватись"?і якщо є, чи потрібно воно,якщо я другий раз виходжу заміж і також хочу повінчатись,але вже на все життя,бо в цій людині я впевнена?
Скажіть, будь ласка, а Чи з дідусевими іконами не можна брати шлюб, і для кожного таїнства повинні придбаватися нові ікони? - Заздалегідь велике дякую!
Де вінчатись якщо наречений ходить у церкву МП, а наречена КП?
Діти хочуть вінчатися. а ми з чоловіком не вінчанні (батьки молодої) чи є це перешкода для шлюбу?
Добрий день. Що таке кохання? Чому воно в більшості виникає до красивих дівчат? Чи було кохання між Адамом і Євою? Чи є кохання явищем земним і тимчасовим? Чи буде воно на іншому світі?Що робити якщо в мене жінка некрасива і я її некохаю, івийшов за неї н
powered by smfaq

Житія Святих

Парафії Обухівщини

1. м. Обухів

2. м. Українка

3. смт. Козин

4. с. Германівка

5. с. Семенівка

6. с. Перше Травня

7. с. Григорівка

8. с. Гусачівка

9. с.Старі та Нові Безрадичі

Тим, хто готується до Шлюбу

Тим,хто готується до Шлюбу

Православний молитовник

Щоб читати - натисніть тут

Короткі відомості про храми та парафії Обухівщини

В Обухівському благочинні Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату на даний час є дванадцять типових храмів, шість каплиць, діє вісімнадцять парафій. Будується чотири храми в селах: Нові Безрадичі, Таценки, Витачів, Халеп’я. Планується будівництво Спаського собору в самому Обухові по вул. Миру 12-а (на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці)...  Читати більше...

Статистика

Перегляди статей
254288