Ікони Пресв. Богородиці

"Православна сторінка"-  бібліотека християнина...

Запрошуємо Вас відвідати сайт - "Православна сторінка" . На сайті розміщені тексти Святого Писання, Житія Святих, Православний Молитвослов та багато інших матеріалів християнської тематики. "Православна сторінка" не містить новин політики, подій мирського життя, але виключно релігійну православну тематику. Також тут можна поспілкуватись на форумі тощо.  Щоб відкрити сайт - натисніть тут...

Актуальні питання і відповіді

Перегляньте, будь-ласка, вже існуючі запитання-відповіді. Якщо Ви не знайшли потрібної відповіді для себе -  задайте своє питання. Для цього натисніть нижче на Додати питання і заповніть форму додавання запитання . Як тільки відповідь буде додано, Ви побачите її на цій сторінці.

Задайте питання прямо тут...

 

 

Додати питання
я зі своїм хлопцем чотириюрідні брат та сестра , (тобто мій прадідусь і його прабабуся були рідні брат та сестра). Скажіть будь ласка чи є це гріхом і чи дозволяється вінчання в такому випадку?
Господи помилуй нас грешных. Яка різниця між Українською і Російською церквою
Добрий день, підкажіть,які молитви треба читати і в якому порядку,коли в людини онкологічне захворювання? Що треба зробити спочатку? Може,треба сповідатися? Людина віруюча, пенсіонерка, але давно не відвідувала храм. Буду дуже вдячна за відповідь.
Скажіть як захистити свою сім'ю від чар,і вроків, і як вести себе з людьми після зустрічі з якими почуваєшся недобре? Чи приймати подарунки від них?
Добрий день. скажіть чи переходять гріхи батьків на дітей?
Вітаю вас дуже прошу мені пояснити чому задовго до розколу хрестиянства папа римський поводився як зараз в трьохсотих роках він віддавав накази про страту а пізніше виділявся від інших православних єпископів до розколу носив корону до чому св імператор констянтин запропонував папі емблему східних царів бо православні шанують багатьох римських пап я впевниний що католики єритики але чи справді православна церква є істинною і найпершою дякую
Добрий вечір! Скажіть будь-ласка,якщо сниться небіжчик,(часто)і просить щось уві сні,або задає питання,які стосуються реальності,чи варто звертати на це увагу?У мене 7 міс.тому загинув друг.Він зустрічався з моєю сестрою 3р. і колись вона йому подарувала срібний браслет.Але потім вони розійшлись,і він їй віддав його назад.Через деякий час він загинув. І моя сестра віддала той браслет,як за простибі,другові.Та зараз тиждень назад він мені приснився,де я тримаю у руках той браслет,і промовляв " Чому не поставили цей браслет зі мною?" Підскажіть будь-ласка що робити? На могилу віднести,я боюся так як його друг носив той браслет. Може краще віднести в церкву. Чи взагалі не звертати увагу на цей сон?
Доброго дня.Мені 33 роки.Так сталося що я тільки зараз дозрів і хочу почати жити по канонам церкви.Хочу і свою родину виховувати в тому дусі. Але я слабенько розбираюсь що мені треба робити. Знаю що в неділю служба і майже більше нічого не розумію, але маю велике бажання. Хотілося б і духовного наставника знайти.Підскажіть будь ласка, з чого починати.
у мене трагічно загинув 14р. син чи можливо .що це покарання.
Слава Ісусу! В мене таке питання: Діяння апостолів16:7 Дійшовши до Місії, вони пробували пройти у Вітинію, та Дух Ісуса їм того не дозволив. Вітинія - країна в Малій Азії над Чорним морем. Виходить що ця країна, це Україна. Чому Дух не дозволив іти до нас? Можливо у нас була якась вже релігія? В що вірили наші предки?
Я дуже хочу сповідатися, але маю проблеми зі здоров'ям, не можу натщесерце виходити з дому. Як знайти вихід, підкажіть, є ж якісь виключення?
Сестра у брата є другим свідком (друга пара свідків) на вінчанні. Чи може брат бути свідком на вінчанні сестри?
Як ставитись до жінки, котра бачить думки інших, озвучує деякі деталі із минулого (але майбутнє не чіпає)... Говорить, що її сини: один настоятель православного монастиря (МП), інший – костоправ. Люди звертаються до неї, щоб розібратись в життєйських проблемах, дуже часто, щоб з’ясувати причину хвороб. Те що вона говорить збігається із реальними історіями (життям) людей. Радить молитись (ранішнє і вечірнє правило), ходити до церкви, сповідатись, частіше причащатись Святих Христових Таїн, вести християнський спосіб життя, любити один одного. Ще говорить правильно хреститись (тобто правильно складати пальці, класти хресне знамення), читати Ісусову молитву, псалом 50 і 90. Не використовує ніяких предметів (яєць, магічних куль, якихось обрядів чи щось в такому роді). Невже це і є ворожка чи знахарка? У домі багато ікон. Носить срібний хрестик на шиї. Користується православним молитовником. По зовнішньому вигляду на монашку не схожа, вік – близько 60 років.
Як ставитись до біометричних паспортів?
Що таке Престольне свято?
імя при хрещені Доброго вечора.Мене звуть Віта..але при хрещені мені дали інше імя,а яке я незнаю а хрещені не пам'ятають.Скажіть як мені вчинити в такому випадку.Дякую.я народилася 11 березня і по церковному календарю це день іменин Гани
Слава Богу.Я поставива свічку за здрави,я а вона погасла і зламалася.Що це означає?
Як слід відноситись до посладовників Сандея Аделаджі, його вчення та до нього самого з точки зору православного християнина?
Чи можна сьогодні:викачувати яйцем?
Що робити з старими церковними календарями,чи можна їх спалювати?
powered by smfaq

Житія Святих

Парафії Обухівщини

1. м. Обухів

2. м. Українка

3. смт. Козин

4. с. Германівка

5. с. Семенівка

6. с. Перше Травня

7. с. Григорівка

8. с. Гусачівка

9. с.Старі та Нові Безрадичі

Тим, хто готується до Шлюбу

Тим,хто готується до Шлюбу

Православний молитовник

Щоб читати - натисніть тут

Короткі відомості про храми та парафії Обухівщини

В Обухівському благочинні Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату на даний час є дванадцять типових храмів, шість каплиць, діє вісімнадцять парафій. Будується чотири храми в селах: Нові Безрадичі, Таценки, Витачів, Халеп’я. Планується будівництво Спаського собору в самому Обухові по вул. Миру 12-а (на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці)...  Читати більше...

Статистика

Перегляди статей
273308