Ікони Пресв. Богородиці

"Православна сторінка"-  бібліотека християнина...

Запрошуємо Вас відвідати сайт - "Православна сторінка" . На сайті розміщені тексти Святого Писання, Житія Святих, Православний Молитвослов та багато інших матеріалів християнської тематики. "Православна сторінка" не містить новин політики, подій мирського життя, але виключно релігійну православну тематику. Також тут можна поспілкуватись на форумі тощо.  Щоб відкрити сайт - натисніть тут...

Обухів відвідав Святійший Патріарх Філарет

21 вересня - Різдво Пресвятої Богородиці - храмове свято церкви Різдва Пр. Богородиці на Піщаній. Цього року для Обухівчан  свято подвоїлося приїздом Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. У супроводі дияконів, іподияконів та хору Святійший владика приїхав до нас розділити радість Храмового свята, відслужити Божественну літургію  і святковий хресний хід. Святійший привіз подарунок для нашої церкви - частичку мощей Святої великомучениці Варвари...

Після святкового богослужіння

  Зустріч Святійшого владики почалася ще в м. Києві, де його зустрів благочинний Обухівського р-ну  протоієрей Костянтин Мадзяновський (він і є настоятель храму Різдва  Пресвятої Богородиці), і в супроводі машини ДАІ поїхали до нашого міста. При в"їзді в місто його зустріли голова Обухівської районної державної адміністрації Віктор Костянтинович Остринський та голова Обухівської районної ради Анатолій Миколайович Шафаренко.

 

В самому місті, біля храму, Патріарха зустріли діти  ЗОШ №-3 м. Обухова, міський голова Володимир Олександрович Мельник ,  заступник голови райдержадміністрації Олександр Митрофанович Устименко з прихожанами та гостями храму.  На святі був присутній  також голова Київської ОДА Віктор Михайлович Вакараш, якого саме в цей день було представлено як нового голову ОДА. Міський голова  традиційно вручив Патріарху хліб-сіль, а діти зробили "живий коридор" від воріт до самого храму.

 

 У храмі Святійшого владику зустрів настоятель, духовенство благочиння та народ Божий, що прийшов відсвяткувати своє храмове свято, незважаючи що то був понеділок (багатьом прихожанам прийшлось відпрошуватись з роботи).

 

Далі - святкова Божественна літургія, яку очолив Владика і  хресний хід. Святійший промовив дуже змістовну проповідь про Пресвяту Діву Марію та її значення для нас.  Також Патріарх відзначив грамотами окремих найактивніших прихожан за їх вклад у розбудові Української Церкви й держави, а Устименка Олександра Митрофановича орденом Рівноапостольного князя Володимира ??? ступені.

Святійший Патріарх подарував  для храму часточку мощей Святої великомучениці Варвари, яка встановлена в ікону і тепер постійно перебуватиме у храмі.

     Молились також  за Украіну та її народ, за владу й лад у державі.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Житія Святих

Парафії Обухівщини

1. м. Обухів

2. м. Українка

3. смт. Козин

4. с. Германівка

5. с. Семенівка

6. с. Перше Травня

7. с. Григорівка

8. с. Гусачівка

9. с.Старі та Нові Безрадичі

Тим, хто готується до Шлюбу

Тим,хто готується до Шлюбу

Православний молитовник

Щоб читати - натисніть тут

Короткі відомості про храми та парафії Обухівщини

В Обухівському благочинні Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату на даний час є дванадцять типових храмів, шість каплиць, діє вісімнадцять парафій. Будується чотири храми в селах: Нові Безрадичі, Таценки, Витачів, Халеп’я. Планується будівництво Спаського собору в самому Обухові по вул. Миру 12-а (на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці)...  Читати більше...

Статистика

Перегляди статей
229361