Ікони Пресв. Богородиці

"Православна сторінка"-  бібліотека християнина...

Запрошуємо Вас відвідати сайт - "Православна сторінка" . На сайті розміщені тексти Святого Писання, Житія Святих, Православний Молитвослов та багато інших матеріалів християнської тематики. "Православна сторінка" не містить новин політики, подій мирського життя, але виключно релігійну православну тематику. Також тут можна поспілкуватись на форумі тощо.  Щоб відкрити сайт - натисніть тут...

Президент Патріарху Філарету: Український народ чекає на реалізацію головної справи Вашого життя –

Президент Патріарху Філарету: Український народ чекає на реалізацію головної справи Вашого життя – Української Єдиної Помісної Незалежної Православної Церкви

Президент Патріарху Філарету: Український народ чекає на реалізацію головної справи Вашого життя – Української Єдиної Помісної Незалежної Православної Церкви

Президент Петро Порошенко привітав Патріарха Філарета з 50-річчям служіння на Київській кафедрі та побажав йому міцного здоров’я, довголіття, успіхів на пастирській ниві.

«А головне – щоб Ви і весь українській народ якомога швидше побачили реалізацію головної справи Вашого життя – Української Єдиної Помісної Незалежної Православної  Церкви, визнаної Вселенським Православ'ям», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави назвав глибоко символічним те, що Патріарх Філарет - «син Донецького краю, народжений в окупованому нині російськими терористами селищі Благодатне, Амвросіївського району, підняв прапор українства та несе його вже стільки років».

Президент підкреслив, що цей ювілей, унікальний не лише для України, не лише для Вселенського Православ'я, а можливо, навіть для християнського світу. «П'ятдесят років – цілих півстоліття – на київській православній кафедрі, кафедрі, яка для нас, українців, зветься другим Єрусалимом, Ви, Ваша Святосте, несете жертовне служіння Богові та рідному українському народові», - наголосив Глава держави.

За словами Президента, історія Церкви Київської традиції не знає іншого ієрарха, який би так довго волею Божою очолював цю кафедру. Патріарх Філарет став першим українцем, який посів древній київський престол за майже 150 років, оскільки перед тим Петербург та Москва присилали служити сюди кого завгодно, але не українців, з однією незмінною метою – русифікувати та духовно уярмлювати наш народ.

«Як тільки постала незалежна українська держава, Ви у повній відповідності до канонів та традицій Православ'я послідовно взялися за утвердження ідеї незалежної Української Церкви. І не лише словами, але  й справами Ви почали її будувати. Вашими зусиллями Українська Православна Церква Київського Патріархату за двадцять років Вашого Патріаршества постала як потужна релігійна інституція, яка обов'язково посяде належне їй місце в світовому Православ'ї», - звернувся до Патріарха Глава держави.   

Петро Порошенко зазначив, що всі соціологічні опитування показують, що дедалі більша й більша кількість православних громадян України хочуть мати Єдину Помісну Автокефальну Церкву, євхаристійно й молитовно поєднану, але адміністративно незалежну від інших церковних юрисдикцій. «Це історичний тренд, і цей тренд не може оминути Україну», - сказав Глава держави висловивши впевненість, що завдяки наполегливій роботі Патріарха, українське православ’я отримає визнану іншими Церквами автокефалію.

Президент також наголосив, що мудре слово, достойні справи та молитви Його Святості дають наснагу у захисті правди і справедливості, збереженні національної єдності, забезпеченні нашої перемоги над ворогом мільйонам українців, які мужньо піднялися на захист своєї країни від російського агресора.

«Від імені українського народу дякую Вам, Ваша святосте, всім архієреям і всім священикам, вірянам за широкий патріотичний і волонтерський рух, який спрямований на підтримку Збройних Сил України», - сказав Петро Порошенко.

Житія Святих

Парафії Обухівщини

1. м. Обухів

2. м. Українка

3. смт. Козин

4. с. Германівка

5. с. Семенівка

6. с. Перше Травня

7. с. Григорівка

8. с. Гусачівка

9. с.Старі та Нові Безрадичі

Тим, хто готується до Шлюбу

Тим,хто готується до Шлюбу

Православний молитовник

Щоб читати - натисніть тут

Короткі відомості про храми та парафії Обухівщини

В Обухівському благочинні Київської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату на даний час є дванадцять типових храмів, шість каплиць, діє вісімнадцять парафій. Будується чотири храми в селах: Нові Безрадичі, Таценки, Витачів, Халеп’я. Планується будівництво Спаського собору в самому Обухові по вул. Миру 12-а (на території церкви Різдва Пресвятої Богородиці)...  Читати більше...

Статистика

Перегляди статей
273309